Plakáty | 250 Beethoven | Posters

Bienále Brno (SBB) informuje o akci/výstavě | Brno Biennale (BBA) informs about the event/exhibition:
Mezinárodní plakátovou akci „Beethoven 250 años / years“ k 250. výročí narození německého skladatele Ludwiga van Beethovena (16. 12. 1770)  organizovala umělecká experimentální skupina Negra40 (www.negra40.com; negracuarenta@gmail.com) v Mar del Plata AR. 
Plakáty, které přišly do uzávěrky 12. 12. 2020 jsou od 16. 12. 2020 vyvěšeny na http://www.negra40.com/proyecto/b250-beethoven-250-anos/.  Předpokládá se i výstava na jaře 2021 v MAR / Museo de Arte Contemporáneo de Mar del Plata AR.
Mezi cca 60 autory plakátů najdeme známá jména jako mj. Erik Boelts, Eduardo Barrerra Arambarri, Familia Faldina, John Gravdahl, Helmut Langer a také Felipe Taborda, který o akci informoval SBB.

John Gravdahl USA
Helmut Langer DE
Félipe Tbaorda BR

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


1 komentář u „Plakáty | 250 Beethoven | Posters“

 1. Vážené Sdružení Bienále Brno,
  Chtěl bych Vám jménem kolektivu Negra 40 poděkovat za šíření činnosti naší skupiny u příležitosti dvěstěpadesátého výročí narození Ludwina van Beethovena.
  Je pro nás velmi důležité, že jste nás zmínili, protože naše činnost je založena na nezištné práci zakládajících členů tohoto uměleckého kolektivu a těch, kteří se skupinou Negra 40 spolupracujeme.
  Jmenuji se Guillermo Lema, jsem spolupracovníkem skupiny Negra 40 a od loňského srpna trvale pobývám v Bystřici nad Pernšteinem v České republice. Z tohoto důvodu je pro mě Vaše publikace dvojnásobně milá.
  I když je můj příchod do České republiky teprve nedávný, už nyní uvažujeme o realizaci nějaké činnosti skupiny Negra 40 v této zemi.
  V roce 2004 jsem byl pozván k účasti na festivalu Poezie bez hranic v Olomouci. Téhož roku, v červenci, vydal časopis Host jednu z mých povídek pod názvem Rozdělené slovo.
  Nechávám Vám k dispozici svůj e-mail pro případ, že byste mě chtěli kontaktovat.
  Stejně tak i mou webovou stránku, která, i když není správně aktualizována, Vám může sloužit jako reference.
  Ještě jednou Vám děkuji za zveřejnění kulturní akce Negra 40.
  S přátským pozdravem
  Guillermo Lema

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..