Jan Schicker | výstava v Praze | exhibition in Prague

Bienále Brno (SBB) informuje o výstavě | Brno Biennale (BBA) informs about exhibition:
„Pozdní sběr“ aneb Vzhůru Na palouček… nazval člen SBB nedávný pětašedesátník Jan Schicker (nar. 20. 11. 1950) výstavu svých značek, plakátů a objektů ze dřeva.
Sám v pozvání na výstavu napsal: „
Protože jsem stále aktivní, jako dřevěné uhlí, dopustil jsem se po čase malé výstavičky. Rekapituluji tam přibližně po pěti letech značky a jejich život, příležitostné tiskoviny, etikety na víno a plakáty, jejichž tématem jsou moje plastiky, které se do malé vinárny nevejdou, nebo je už nemám a které jste ještě neviděli, ať už předloni na zámku v Třešti nebo ve Valticích.“
Vernisáž 8. 3. 2016 uvedl početným zástupům návštěvníků zasvěceně místopředseda SBB Karel Aubrecht (ke stažení zde: Pozdní sběr_Schickerovi), zazpívala Jana Koubková…
Výstavu pořádá Vinotéka Galerie Moniky Vacíkové, Praha-Nusle, otevřeno 8. 3. 2016>4. 4. 2016.

DSC00534
DSC00584

Autor Jan Schicker na vernisáži 8. 3. 2016
Autor Jan Schicker na vernisáži 8. 3. 2016

DSC00566

DSC00569

Karel Aubrecht
Karel Aubrecht
Jana Koubková a autor
Jana Koubková a autor
Zleva členové SBB Jan Rajlich, Karel Aubrecht, Jan Schicker a s nimi pražský výtvarník a pedagog Marek Dobeš
Zleva členové SBB Jan Rajlich, Karel Aubrecht, Jan Schicker a s nimi pražský výtvarník a pedagog Marek Dobeš

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


3 komentáře u „Jan Schicker | výstava v Praze | exhibition in Prague“

  1. Vřelé díky návštěvníkům vernisáže, kteří se v přehuštěném prostoru ani k některým paspartám nemohli otočit – a k tomu, mohlo mne to napadnout, když si zajel na výstavu na Tchaj-wan, že se objeví i v Praze, účast Rajlichových! Kdy tuto aktualitu vytvořil zůstává rozum stát. Za fundovaný i vtipný komentář kolegy Aubrechta i za jazzík Jany Koubkové a Jana Červenky děkuji též. Vinárna je otevřená denně 10.30 – 20.00.

    Jan Schicker

  2. Gratuluji Pane, doufam, ze se zase v Kvetenci tedy letosniho roku ke vseobecne radosti nejen nas obou, ale tedy dalsi zucastnene nezucastnenych ucastniku naseho tradicniho Betlemskeho Jamborii uvidime a navzajem si poprejeme vse nejlepsi do dalsich plotnych letokruhu nasi soucastne tforby!!! Ahoj a pozdravuj nejenom Flastovky, ale i jine tedy napr. i ty druhe at se Fsichni raduji a maji se nemozne dobre! Vojta FDFKV and Now Curent Devil from Houston!!!

  3. Honzo jsi N0 , jako výtvarník a grafik, prosím Honzíku… prozvoň, dle možnosti a času Nemoudreho Blázna Jusepeho ( z HP šenku – mmj. Ty A Tvoje ekonomka … Tvá paní jsme byli na vernisáži Zdeňka Polacha a mmj.jsi autor vynět na vínech, co jsou ve vinárně ) Děkuji. Jusepe – nemám na Tebe kontakt… ani Zděnda ho nemá. Díky. Joosí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..