Posílejte plakáty na 28. bienále ve Varšavě

Bienále Brno (SBB) zve k účasti v této soutěži/akci | Brno Biennale (BBA) invites to participate in the competition/event:
28. Międzynarodowe Biennale Plakatu, Warszawa 2023 (Mezinárodní bienále plakátu ve Varšavě) oznámilo podmínky účasti s termíny dalšího ročníku této nejstarší (od roku 1966) cyklické mezinárodní soutěži a výstavy plakátu na světě (pozn.: Bienále Brno bylo pořádáno již od roku 1964, ale bylo zaměřeno na celou sféru grafického designu, nejen na plakát).
Letos jsou na varšavském Bienále vypsány dvě soutěžní kategorie. První je „otevřená“ kategorie pro všechny druhy plakátů vytvořené v posledních 2 letech (od roku 2021), druhá kategorie je tematická pro originální návrhy plakátů na téma “Home” (Domov). 
Plakáty přihlašujte na https://warsawposterbiennale.com/en/submit-your-work přesně podle podrobných podmínek, které naleznete na webu (viz níže) ode dneška.
Pro první kategorii se přihlašují max. 2 plakáty v digitálním náhledu  (72 dpi, delší strana 1200 px, max 3 MB) až do d
eadline o půlnoci 15. 3. 2023 (DEADLINE JE O TÝDEN PRODLOUŽEN DO 22.3.)
Ve druhé kategorii je deadline o půlnoci 15. 4. 2023 (obdobně – max 2 plakáty, ve zmenšeném digitálním náhledu, návrh plakátu ale musí být pouze vertikální a vytisknutelný v případě výběru na formát B1, 300dpi).
Další informace: https://warsawposterbiennale.com

.)

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..