Peace, love, design! / Vizuál pro Světový den designu IDD 2023

Bienále Brno (SBB) informuje | Brno Biennale (BBA) informs:
ICoD (dříve Icograda) − International Council of Design (Mezinárodní rada designu) − připomíná již mnoho let výroční den svého vzniku (27. 4. 1963 v Londýně) jako Světový den grafiky, v posledních 5 letech jako World Design Day (Světový den designu). https://www.theicod.org/en/activities/international-design-day 
K 60. výročí Icogrady v roce 2023 IcoD vyzývá své členy k přihlášení jejich zájmu o vytvoření image/plakátu (peace.love.design!) pro 60. výročí, který bude využit globálně pro International Design Day 2023. Nejde o soutěž, ale Výkonný výbor ICoD z těch, kdo se do 31. 12. 2022 přihlásí (zájem je třeba projevit zasláním dopisu, e-mailem a připojit portfolio svých prací), vybere autora vizuálu IDD 2023 — e-mail: info@theicod.org (práce bude dobrovolná – nehonorovaná)
Více info viz https://www.theicod.org/en/resources/news-archive/call-interest-idd-2023
SBB bude v rámci připomenutí 60. výročí Icogrady a tedy Světového dne designu pořádat výstavu opět v prostorách Univerzitního kina Scala v Brně (pokud toto nebude uzavřeno z důvodů rekonstrukce) a na přelomu dubna/května 2023 plánuje Sdružení Bienále Brno také v této souvislosti svoji 15. Valnou hromadu SBB. 

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..