Plakát pro 10. Trienále plakátu Sofia 2022

Bienále Brno (SBB) zve k účasti v této soutěži/akci | Brno Biennale (BBA) invites to participate in the competition/event:
Mezinárodní trienále scénického plakátu Sofia vyhlašuje soutěž o plakát na následující téma svázané s 10. jubileem akce: The International Triennial of Stage Poster-Sofia / Международно триенале на сценичния плакат – София (text a logo Trienále − viz obr. dole − se má na plakátu objevit).
V roce 2022 se bude konat 10. ročník Mezinárodního trienále scénického plakátu – Sofie. Trienále v Sofii, které bylo založeno před 26 lety, se etablovalo jako součást globální rodiny mezinárodních fór a kampaní, které udržují při životě myšlenku mobilizující a inspirativní síly plakátu, a po tři desetiletí si dokázalo udržet své specifické zaměření na současnou kulturní scénu – veškerá její bohatost a rozmanitost různých umění a jejich klasických, moderních i experimentálních forem.
Každý autor účastnící se soutěže si zvolí, zda téma scénického plakátu pojme obecněji, zaměří se na Trienále jako celek, nebo jej upřesní s odkazem na nadcházející 10. ročník.
Deadline je  25. 10. 2021. 
Každý soubor musí být označen následovně: Země_Jméno_Příjmení_Titul-posteru.
Plakáty zasílejte v digitálním formátu: jpg, pdf, s rozlišením 300 dpi, CMYK, v rozměru 100×70 cm, na e-mailovou adresu: postertriennialsofia@gmail.com
Rovněž je možno zasílat animované plakáty: velikost 1920×1080 px, horizontálně nebo vertikálně v poměru 16:9, snímková frekvence 24−30 fps, MP4, délka 15−20 sekund, maximálně 25 MB na soubor.

Plakáty na výstavu vybere domácí porota. 
Porotou vybrané plakáty budou vystaveny na 10. jubilejním ročníku Trienále Sofia v roce 2022.
Více info − podmínky viz https://poster.triennial.orbitel.bg/statute-poster/ 

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..