Mezinárodní plakátová akce Stop War

 Bienále Brno (SBB) informuje o výstavě/akci | Brno Biennale (BBA) informs about exhibition/event:
Výstava a akce plakátů „STOP WAR“:
V reakci na výzvu k uspořádání mezinárodní výstavy plakátů s názvem „STOP WAR“ jsme s myšlenkou souhlasili a rozhodli jsme se jako PIN International (= Peace loving Innovators of Nations) připojit  jako jedna z pořádajících organizací. 
Mezinárodní výstavní kancelář PIN Hitoshi Miura JP

Open Call (otevřená výzva):
Výstavní akce plakátů s názvem „STOP WAR“ je sociální projekt proti všem formám válek a masových vražd po celém světě. Tento projekt obhajuje mír a svobodu v celosvětovém měřítku.
Ve 21. století jsme svědky válek, jako jsou konflikty Ukrajina-Rusko a Izrael-Gaza, které vedou k utrpení a dokonce zabíjení velkého počtu civilistů z různých důvodů. Civilní děti, senioři, mladí lidé, ženy a muži jsou nevinní a mají základní lidská práva. Nikdo by neměl být zabit ve válce z jakéhokoli důvodu.
Jako umělci a grafici v dnešní době je naprosto nezbytné, abychom světu vyslali zprávu: „STOP WAR (Zastavte válku)“. Tento humánní požadavek vyžaduje, abychom spolupracovali na vytvoření silných plakátů.
Poznámka: Rasistické nebo proválečné návrhy jakéhokoli druhu nejsou tolerovány a budou odmítnuty. Plakáty pro-Hamas, pro-Izrael, pro-Putin, pro-Zelenskij, pro-válečné, nebo jakýkoli druh propagandy režimu, nejsou přijatelné.
Účastníci obdrží certifikát se svým jménem.
Technické požadavky: Všechny druhy návrhů a technik jsou přípustné.
Termín: 1. 1. 2024 – poslat na stopwarposter@gmail.com
Informace o souboru: velikost plakátu pro online výstavu: 30×42 cm, RGB, 300dpi, po online výstavě může být plakát vystaven v tištěné podobě, proto nezapomeňte poslat i data ve formátu 70×100 cm, CMYK, 300 dpi.
Pojmenování souboru: Jméno_Příjmení_Název_plakátu.

Všem zúčastněným děkujeme a přejeme hodně úspěchů – Mezinárodní výstavní kancelář PIN Hitoshi Miura JP

Více info: http://stopwarposters.42web.io/

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..