HKIPT2024 Hong Kong International Poster Triennial | výzva k účasti

Bienále Brno (SBB) informuje o soutěži / Brno Biennale (BBA) informs on competition:
Počínaje rokem 2001 the Hong Kong Heritage Museum organizuje „Hong Kong International Poster Triennial / Hongkongské mezinárodní trienále plakátu“ – letos již po osmé. Hlavní téma letošního trienále je „Multiverse / Multivesmír“ a jeho program zahrnuje mezinárodní soutěž designu plakátu, výstavy a přednášky. Na organizaci se spolupořadatelsky podílejí the Leisure and Cultural Services Department a the Hong Kong Designers Association.
Designéři a kreativní jednotlivci z celého světa jsou zváni, aby zaslali své tištěné anebo animované grafické plakáty z uplynulých 3 let!
Plakáty je možno přihlásit do čtyřech kategorií: (A) „Tematická: Multivesmír“, (B) „Propagace kulturních programů“, (C) „Komerční a reklamní“ a  (D) „Animovaný plakát“. Počet plakátů je celkem maximáílně 4 kusy (série se považuje za 1 ks), bez výstavního/soutěžního poplatku.
Deadline zaslání přihlášek a plakátů online: 20. 11. 2023 (Hong Kong Time) – budou-li plakáty vybrány porotou na výstavu, bude třeba je během ledna/února 2024 poslat vytištěné.
Plakáty posoudí mezinárdoní porota pro kategorie (A), (B) a (C) ◼ Eric Chan HK/CNa ◼ Huang Hai CN ◼ Felix Pfäffli CH ◼ Shinnoske Sugisaki JP ◼ Eva Wendel DE.
Díla oceněných a na výstavu vybraných příspěvků budou vystavena v Hong Kong Heritage Museum a zveřejněna ve výstavní publikaci. 
Podrobnosti, přihlášky a online přihlášení plakátů na: www.postertriennial.hk
Dotazy: triennial@lcsd.gov.hk / Facebook: www.facebook.com/HKIPT 
/ Instagram: instagram.com/hkipt
Adresa: “Hong Kong International Poster Triennial” curatorial team, Hong Kong Heritage Museum, Leisure and Cultural Services Department, 1 Man Lam Road, Sha Tin, Hong Kong

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..