11th China International Poster Biennial Hangzhou – výzva k účasti

Bienále Brno (SBB) informuje o soutěži/výstavě / Brno Biennale (BBA) informs on competition/exhibition:
11. Čínské mezinárodní bienále plakátu (The 11th China International Poster Biennial – CIPB) se bude konat v West Lake / Hangzhou CN v listopadu 2023. Jeho hostiteli jsou China Academy of Art (CAA) a  Zhejiang Artists Association (ZAA), a je organizováno Visual Communication School na CAA a Graphic Design Committee ZAA.  
Bienále je určeno designérů, kolektivům i studentům z celého světa. Na 11. CIPB budou uděleny ceny: Grand Prix, Gold award, 2 Silver award, 3 Bronze  ceny každého z porotců. 
Do soutěže jsou přijímány vytištěné plakáty (ink-jet není přípustný, rozměry ≥36.4cm×51.5cm, ≤120cm×180cm) vytvořené po roce 2021 v kategoriích:
A.Cultural posters (kulturní plakáty), B.Public-interest posters (sociální), C.Commercial posters (obchodní).
Plakáty se online přihlašují na http://www.cipb.org/en?fbclid=IwAR2zEfpnZTuW-svSZIjMNXSjUvi2HFwPQjH0Dnp4IpwJdsZA1wbotrdGPv0, kliknutím na  “上传作品” (Upload a Work), vytvořením účtu a loginem do systému uploadu. Po přihlášení plakátu je třeba stáhnout, vyplnit na PC a vytisknout „the endorsement“ v záložce “个人中心” (Personal Center), a připevnit na zadní spodní pravý roh plakátu. Pro každý přihlášený plakát je třeba se přihlásit již pod stejným účtem – loginem a postup zopakovat.
Akceptovány jsou soubory formátu .jpg, .gif a .mp4 o formátu cca A4, A4; 300dpi; RGB; ≤10M (.jpg či .gif) a ≤30M (.mp4). Maximálně je možno nahrát 10 plakátů.    
Deadline jak pro elektronické přihlášení plakátů, tak současně pro doručení jejich výtisků je 10. 11. 2023 (Beijing Time). Poštovní zásilku je třeba označit “Print without Commercial Value”. Posílají se 2 výtisky od každého plakátu.
Další info: www.cipb.org
Adresa: ATTN: Organizing Committee of the 2023 China International Poster Biennial, Liangzhu Campus of China Academy of Art, No. 2849 Gudun Road, Liangzhu Street, Yuhang Area, Hangzhou, China,
Mob.: +86 19106732276, Tel: +86 (571) 88060901, E-mail: info@cipb.org   
Kurátor: Gao Shiming, akademický výbor: Zhao Yan, Bi Xuefeng, Han Xu, Yuan Youmin, Chen Zhengda, Jiang Jun,Yu Jiadi,Liu Yihong, hlavní poradci: Jiang Jun, Wang Minjie, předseda: Bi Xuefeng, výkonný předseda: Wu Weichen, zástupce výkonného přesedy: Fang Shuhong, šéf sekretář: Lu Xi,Cui Mengxi, asistent sekretáře: Yuan Jingyi.

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..