Architekt Zdeněk Lang: 90

Bienále Brno (SBB) blahopřeje k jubileu | Brno Biennale (BBA) congratulates to jubilee:
Čestný člen SBB architekt  Ing. Zdeněk Lang se 29. 6. 2018 dožil 90 let. Srdečně blahopřejeme!!!
Zdeněk Lang dlouhá léta vytvářel výstavní design četných výstav a veletrhů doma i v zahraniční a jako organizátor sympozií, sborníků a výstav se zasloužil o propagaci československého výstavnictví.
V sobotu 30. 6. 2018 se v Brně uskutečnila oslava jubilea Zdeňka Langa, na kterou oslavenec pozval na 40 členů rodiny, bývalých spolupracovníků z BVV a přátel; z SBB přišli poblahopřát Dagmar Hlubučková a Jan Rajlich ml.

Na záběru Pavla Štursy z oslavy 30. 6. 2018 je vpravo fotograf Rudolf Štursa a vlevo oslavenec architekt Zdeněk Lang

Více o Z. L. viz předchozí zpráva „Architekt Zdeněk Lang čestným členem SBB“ z června 2016 http://sbb-bienale-brno.cz/architekt-zdenek-lang-cestnym-clenem-sbb/

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


2 komentáře u „Architekt Zdeněk Lang: 90“

  1. Dobrý večer,
    jmenuji se Kristina Swobodniková a potřebovala bych nutně vědět, zda pan architekt Lang měl maminku, která pocházela z Kučerova u Vyškova. Z domu číslo 3.
    Byla to německá vesnice.
    Jedná se o následující…před asi 10 lety bydlel v Kučerově na faře, kterou koupil také architekt Lang, ale asi o generaci nebo dvě mladší, nevím, nemohu ho najít..a tento dal k nascenování fotky panu starostovi, jsou na nich osoby v kroji německém, ale neřekl, kdo to je. Pan starosta zemřel, pan Lang se dávno odstěhoval a my bychom potřebovali fotky popsat…já vím, že v domě č. 3 bydlela rodina Rosner a dvě dcery si vzaly Čechy, jedna pana Langa. Také znám potomky jiné z toho domu, pana Edmunda ve Vídni a pana Rudolfa v Německu. Já bych byla moc ráda, kdyby to byl on a kdybych mu mohla fotky poslat někam E mailem, abychom jim dali jméno..jména u nich jsou, ale nevíme, když to bylo na faře, zda je to z Rosiny Rosner nebo je to nahodile jiná rodina z Kučerova, třeba by to poznal. Kdybych s ním mohla mluvit, bylo by to naprosto skvělé, protože jestli je to on a jezdil do Kučerova k babičce, tak je to skvělý pamětník..a těch není nikdy dost..a moje maminka je z domu č. 1 a jmenovala se tehdy Christine Sperka. Je ročník 1934. Děkuji za odpověď. Můj telefon je 777647425

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..