Plakáty | Posters | Ogaki Matsuri Festival 2017

Bienále Brno (SBB) zve k účasti na této akci | Brno Biennale (BBA) invites to participate in the event:
Po loňském úspěchu plakátové akce pro Ogaki Matsuri Festival, na kterou byli osobně vyzvání plakátisté pravidelně se účastnící Bienále plakátu v Ogaki, se letos organizátoři rozhodli akci zopakovat jako veřejnou a zvou k účasti grafiky-designéry z celého světa. Ze soutěže vzejde 50 vybraných plakátů, které budou vytištěny sítotiskem na speciálním ručním rýžovém papíru Mono a tyto budou tvořit putovní výstavu. 2 vybraní vítězové dokonce obdrží prémie po 1 700 USD.
Plakát: rozměr 600 x 900 mm (na výšku!), maximálně 5 barev nebo 4barvotisk, 300dpi, jpg, CMYK. Návrh musí obsahovat text (logo) Matsuri Festival v japonštině (lze stáhnou spolu s podmínkami účasti z webu Muzea plakátu v Ogaki). Návrh plakátu (data) musí být označen příjmením a jménem autora a zaslán spolu s vyplněnou přihláškou elektronicky na e-mail matsuri@ogakiposter.com, nebo na níže uvedenou adresu (na CD). Deadline doručení je 31. 7. 2017.
Podmínky účasti, přihlášky a další informace jsou na www.ogaki-postermuseum-japan.com, poštovní adresa: Ogaki Poster Museum c/o Gifu Keizai University, 5-50 Kitagata-cho, Ogaki-shi, Gifu-ken, 503-8550 Japan.

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..