8. Trienále plakátu Sofia BG | RIDDLES, MYSTERIES AND FANTASIES

Bienále Brno (SBB) zve k účasti na této akci | Brno Biennale (BBA) invites to participate in the event:
8. ročník mezinárodního trienále scénického plakátu se bude konat od 7. 11. 2016 v Národním výstavním centru moderního umění Unie bulharských výtvarných umělců v Sofii BG, ul. Šipka 6.

Bojidar Ionov: Plakát 8. trienále
Bojidar Ionov: Plakát 8. trienále
Bojidar Ikonomov: Plakát 8. trienále
Bojidar Ikonomov: Plakát 8. trienále

Pořadatelé zvou výtvarníky k zaslání plakátů z posledních 3 let (od května 2013). Přijímány budou max. 4 plakáty minimálního formátu А2 (420 х 594 mm) od jednoho autora v kategoriích:
1. Tištěné plakáty  pro divadlo, operu, balet, zpěvohru, muzikál, cirkus, loutkové divadlo, pantomimu, koncerty, festivaly, varieté, pop music, včetně plakátů pro události spojené s divadlem a scénickým uměním ve filmu, TV, literatuře apod. (zaslat dva výtisky)
2. Plakáty na téma RIDDLES, MYSTERIES AND FANTASIES / Hádanky, záhady a fantazie (včetně žánru fantasy fiction). V této kategorii jsou vedle vytištěných plakátů akceptovány i originály vytvořené pro tuto příležitost.
Autoři dodají také CD s přihlášenými plakáty (A5, 300 dpi, CMYK) , přihláškou a krátkým CV.
Deadline: 31. 5. 2016.
Plakáty na výstavu vybere národní výběrová porota a k ocenění navrhne mezinárodní jury: István Orosz HU, Kari Piippo FI a Maja Wolna PL. Vystavující má nárok na katalog zdarma (po uhrazení poštovného).
Info viz: www.triennial.orbitel.bg; A: Eighth International Triennial of Stage Poster – Sofia 2016, 6 Shipka St., floor 4, 1504 Sofia, Bulgaria; T: +359 2 8467248; dari@omega.bg; albenasa@abv.bg

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..