Subrata Bhowmick oceněn za celoživotní práci v designu

Bienále Brno (SBB) informuje / Brno Biennale (BBA) informs:
Čestný člen SBB Subrata Bhowmick z Ahmedabadu IN byl oceněn při příležitosti svého nedávného 50letého jubilea profesionální práce v designu významnou cenou za celoživotní přínos ve vzdělávání v oblasti komunikace a designu, která je od roku 2013 udělována významnému indickému umělci, pedagogovi či publicistovi.
V dubnových dnech před 6 lety jsme Subratu Bhowmicka, v 90. letech 20. stol. častého návštěvníka i vystavovatele na Bienále Brno, měli možnost opět osobně zažít v Brně na jeho samostatné výstavě plakátů a textilních kalendářů, kterou SBB připravilo v Galerii HaDivadlo Brno.

Cena Lifetime Achievement Award na slavnostním ceremoniálu The Edutainment Awards 2016 mu byla udělena 16. dubna 2016 v hotelu JW Marriott Mumbaj IN. O cenách TEA 2016 viz | About the Awards 2016 see: web Media Design Edu.
Blahopřejeme! | Congratulations!

Subrata Bhowmick přebírá cenu
Subrata Bhowmick přebírá cenu

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


1 komentář u „Subrata Bhowmick oceněn za celoživotní práci v designu“

  1. We are so happy that a honorary member of the Brno Biennale Association and our esteemed friend, Mr. Subrata Bhowmick, has been awarded this very special prize, which he has really deserved by his very fruitfull 50 years of a design profession life.
    Subrata, sincere congratulations to you on behalf of the all BBA members!!!.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..