Plakátová akce: Women of all countries – unite | Plakat-sozial Lipsko DE

Bienále Brno (SBB) zve k účasti v této soutěži/akci | Brno Biennale (BBA) invites to participate in the competition/event:
Women of all countries – unite / Frauen aller Länder – verbündet Euch / Ženy všech zemí – spojte se – to je motto VI. Mezinárodní výstavy plakátů (IPA) Lipsko 2023. Pořadatelem je německé sdružení grafiků plakat-sozial e.V. v Lipsku a to ve spolupráci s akcí „Tage der Industriekultur 2023“ (Dny průmyslové kultury).
Všichni víme, že v mnoha zemích se ženy stále nemohou zúčastnit veřejného života na stejné úrovni. Jejich práva, která my považujeme za samozřejmost, jsou jinde omezena a určena mužskou dominancí. V mnoha zemích světa ženy za svá rovná práva bojují. Sdružení plakat-sozial e.V. chce touto plakátovou akcí dát znamení, že stojíme na straně těchto žen a že naším cílem je dosáhnout pro všechny ženy rovných práv.
Na akci jsou zváni profesionální výtvarníci – grafici z celého světa, účast studentů není povolena. Pořadatelé apelují především také na ženy, plakátové umělkyně, aby se výstavy/akce zúčastnily.
Na akci VI. Mezinárodní výstavy plakátů Lipsko 2023 je možno poslat maximálně 2 plakáty. Soubor – plakát musí být přihlášen s údaji v tomto pořadí: Mr./Mrs., příjmení, jméno, národnost, stát, e-mail, název plakátu (viz přihláška níže).
Pro výběr je třeba zaslat plakát zmenšený elektronicky e-mailem na submissions@plakat-sozial.de o rozměru  A4, 150 dpi, RGB, JPG nebo PDF.
Deadline je 30. 5. 2023.
(V případě výběru na výstavu, který bude účastníiům oznámen do začátku července, bude třeba plakát poslat opět elektronicky o rozměru A1, 300 dpi, PDF/JPEG, RGB.)
Mezinárodní porota na IPA Leipzig 2023 zvolí ze selektovanch prací také již tradiční Lipskou plakátovou cenu. VI. Mezinárodní výstava plakátů (IPA) Lipsko 2023 se bude konat 28. 8. až 15. 9. 2023.

Podmínky a přihláška v angličtině:


KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..