16. mezinárodní bienále plakátu v Mexiku | BICM

Bienále Brno (SBB) informuje o výstavě a  soutěži | Brno Biennale (BBA) informs on exhibition and competition:
16. mezinárodní bienále plakátu v Mexiku je otevřeno 17. 11. 2020> 4. 3. 2021 v Museo Franz Mayer, Ciudad de México MX. Zakladatelem a prezidentem BICM je čestný člen SBB Xavier Bermúdez.
Namísto zahájení se počínaje 28. 10. 2020 koná 6týdenní série online přednášek. Otevřena je na různých místech Mexika i řada doprovodných výstav, například Švýcarský plakát.
Selektováno na hlavní výstavu 16. BICM bylo přes 400 plakátů, z SBB Chaz Maviyane-Davies US, Finn Nygaard DK,  István Orosz HU, John Gravdahl US, Kari Piippo FI, Leo Lin TW, Mehdi Saeedi CZ(?), Phil Risbeck US, Seymour Chwast US, Peter Pòcs HU, Santiago Pol YV a z CZ/SK Robert Paršo a dále Eduardo Barrera Arambarri & Veronika Barrera s plakátem JR100 (mimochodem z této naší akce bylo na 16. BICM selektováno okolo 10 plakátů různých autorů…   
Mezinárodní jury se sejde až příští rok 15.−21. 7. 2021 v Arocena Museum on Torreon Coahuila MX, kde bude program 16. BICM pokračovat, a tam udělí ceny v kategoriích A) plakáty všech typů, B) film, C) biodiversita, D) domácí násilí, E) korupce, F) svobodná volba – lepší výběr.        
Více info viz http://www.bienalcartel.org/; bicm.info@gmail.com; A: Bienal Internacional del Cartel en México A.C.Álvaro Obregón # 73Col. RomaC.P. 06700Delegación CuauhtémocMéxico, D.F., MX.

KONEC PŘÍSPĚVKU | END OF THE MESSAGE


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..